Opis produktów

fototapeta lateksowa

FOTOTAPETA LATEKSOWA

Matowy, najwyższej jakości fotorealistyczny papier o gładkiej strukturze i gramaturze 212g/m2. Dzięki domieszce lateksu nie rozciąga się i nie strzępi podczas montażu. Materiał jest w pełni matowy dzięki czemu nie odbija refleksów świetlnych.

fototapeta winylowa

FOTOTAPETA WINYLOWA

Fototapeta winylowa na podkładzie flizelinowym jest z materiału przepuszczającego parę wodną dzięki czemu może być stosowana nawet w łazience czy w kuchni. Dodatkowymi zaletami jest jej grubość, trwałość oraz łatwy montaż, z którym poradzisz sobie nawet nie mając doświadczenia w tapetowaniu. W przypadku aplikowania nie rozciąga się ani nie kurczy a klej nanosimy jedynie na ścianę. W przypadku usuwania tapety, robimy to bez konieczności namaczania, a pasy odchodzą w całości bez pozostawienia resztek.
Na gładkie ściany dedykowana jest fototapeta gładka (bez struktury), natomiast na ściany wymagające ukrycia nierówności bądź pęknięć zalecamy fototapety posiadające strukturę.

fototapeta-samoprzylepna

FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA

Modny i prosty sposób na dekoracje wnętrza bez brudzenia rąk. Zaletą jest perfekcyjne dopasowanie się do oklejanej powierzchni oraz szybka i łatwa aplikacja. Folia samoprzylepna to idealny materiał do ozdoby gładkich i czystych powierzchni jak szyby, meble czy drzwi.

laminowanie

LAMINOWANIE

Laminowanie polega na pokryciu fototapety warstwą specjalnego lakieru płynnego, który jest bezbarwny i bezwonny. Dzięki temu zabiegowi wydruk staje się w pełni odporny na uszkodzenia mechaniczne takie jak ścieranie czy zmywanie. Dodatkową korzyścią jest podkreślenie głębi oraz dodatkowe nasycenie kolorów, a specjalne filtry UV chronią przed blaknięciem. Dzięki laminowaniu za pomocą specjalnej maszyny warstwa jest równomierna i bardzo cienka.
W przypadku wydruków na podkładzie samoprzylepnym wykorzystywany jest laminat stały. Do wyboru laminat matowy oraz błyszczący.

fototapeta frontstick

FOTOTAPETA FRONTSTICK

Folia Fronstick charakteryzuje się tym, że warstwa kleju znajduje się od strony wydruku, dzięki czemu szybko i łatwo ozdobisz przeźroczyste powierzchnie. Po naklejeniu daje efekt bezpośredniego nadruku, z tą różnicą że grafikę można zmienić w każdej chwili. Nie zostawia nieestetycznych śladów po demontażu.

obraz na płótnie

OBRAZ NA PŁÓTNIE

Do produkcji obrazów używamy bawełnianego płótna, które następnie naciągane jest na drewniane blejtramy o grubości 2mm oraz 3,5mm. Cechuje się ono odpornością na pękanie i blaknięcie oraz dużą trwałością. Najwyższą jakość gwarantuje odpowiednie nasycenie kolorów oraz właściwa rozdzielczość.

obraz na plexi

OBRAZ NA PLEXI

Obrazy na plexiglass to niepowtarzalna forma dekoracji, która zdobywa coraz większą popularność. Jej wyjątkowość polega na możliwościach zastosowania: od elementu wystroju po efektowną reklamę. Szkło akrylowe nie tylko nadaje efekt głębi i podkreśla barwę ale również chroni przed zarysowaniami i blaknięciem, tak więc jest to zakup na lata. Dostępne są grubości 3mm, 5mm oraz 10mm a mocowanie do ściany opiera się na aluminiowych kołkach dystansowych.

obraz na pcv

OBRAZ NA PCV

Obrazy na płycie PCV to awangardowa forma dekoracji, która nadaje się do ozdoby każdego pomieszczenia. Największymi atutami są lekkość, stabilność a przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości w kwestii montażu. Do wyboru są płyty grubości 5mm oraz 10mm.

plakat

PLAKAT

Idealne odwzorowanie kolorów jest możliwe dzięki drukowaniu na wysokiej jakości papierze fotograficznym o gramaturze 200g/m2. Swojego odpowiednika pod postacią obrazu na płótnie przewyższa niższą ceną oraz szerszym spektrum zastosowań. Do wyboru są zakończenia satynowe bądź glossy.

fotoroleta

FOTOROLETA

Fotoroleta to wyjątkowy i nowoczesny sposób aby udekorować okno, w każdym pomieszczeniu obojętnie czy to mieszkanie czy biuro. Dostępne są mechanizmy na ramę okienną lub ścianę, w dwóch wersjach kolorystycznych: białym i brązowym. Wydruk odbywa się na materiale blokującym lub przepuszczającym światło, który jest w pełni odporny na działanie UV.

maty-magnesowe

MATY MAGNESOWE

Tworzone na wymiar maty magnesowe można zamontować na każdą metalową powierzchnię. Głównym atutem jest możliwość przyklejania i odklejania bez końca a to wszystko bez nieestetycznych śladów! Montaż jest szybki, łatwy i przyjemny. Dodatkowo istnieje możliwość wzbogacenia laminatem matowym lub błyszczącym.*Ceny przy opisach produktów nie obejmują wykupienia licencji na wydruk z danego zdjęcia. Opłata doliczana jest automatycznie do każdego produktu.